Головна > Уроки онлайн

Англійська мова онлайн від LanguageTime

Як потрапити на навчання до нас?

Крок 1

Натисни на кнопку вище ☝

Давай, це не складно!

Крок 1

Крок 2

Заповнюй форму

Вводь своє ім’я, телефон і email.

Крок 2

Крок 3

Відправляй форму

Всього лиш одна кнопка.

Крок 3

Крок 4

Чекай дзвінок від нашого менеджера

Відповімо на всі твої питання. Ми перетелефонуємо максимально швидко.

Крок 4

Що робить нас особливими?

Ми вміло поєднуємо класичні і новітні методики викладання

Ми робимо акцент на живу, розмовну, справжню мову

Ми використовуємо сучасні інтерактивні підручники

Спробуй сам - два уроки за ціною одного!

Чому варто обрати уроки онлайн?

Онлай це зручно!

Не потрібно виходити з комфорту власного помешкання щоб отримати нові знаня.

Онлайн це цікаво!

Ми використовуємо сучасне програмне забезпечення і методики для того щоб наші уроки були максимально інтерактивними.

Онлай це нова реальність!

Новітні технології - невід'ємна частина нашого повкдення. Навчання йде в ногу з часом.

Вивчення іноземної мови через інтернет ще зовсім недавно здавалося чимось неймовірним. На сьогодні це вже не лише реальність, а й ефективна та зручна метода оволодіння іноземною мовою. Онлайн-уроки англійської є сучасним і практичним способом навчання. Наші викладі працюватимуть з Вами за спеціально розробленою методикою для он-лайн навчання.

Курси, які Ви можете обрати для навчання он-лайн:

Поширені питання

Команда викладачів Language Time працює з людьми, рівень володіння іноземною мовою яких, є дуже різний – від початкового до найвищого. Після безкоштовної співбесіди, на якій ми зможемо оцінити Ваші індивідуальні потреби вивчення мови, ми розробимо відповідний курс для Вас.

Даного формату заняття є дуже схожими до звичайних занять. Усі необхідні роздаткові чи аудіо/відео матеріали, викладач надсилає Вам по скайпу. Письмові домашні завдання будуть задані для виконання до наступного заняття і корективи, внесені викладачем, обов’язково будуть надані Вам для ознайомлення!

Звісно! Ми пропонуємо перше заняття безкоштовно для того щоб ви могли впевнитись, що вам підходить навчання онлайн.

Вдосконалюйтесь і бережіть свій час!​

Наші професіонали подбають про те, щоб ви вивчали справжню,  живу, розмовну англійську!

Для повноцінного вивчення цієї популярної мови звертайтеся до професіоналів – в школу англійської мови у Львові Language Time, де вашим навчанням будуть займатися не тільки кваліфіковані фахівці з міжнародними сертифікатами, а й носії іноземної мови.

Набір груп на курси англійської у Львові проводиться постійно – почати навчання за сучасними програмами можна в будь-який зручний для вас час. У нас ви зможете не тільки вивчити англійську мову з нуля, але і оновити свої знання або ж довести навички розмовної мови до досконалості.

Ми допоможемо вам здобути навички, необхідні для роботи, навчитися спілкуванню або вивчити нюанси складної технічної мови – ви самі обираєте, що для вас важливо! Уроки англійської від Language Time – це легке отримання і закріплення знань від професійних педагогів, які успішно навчили вже сотні студентів нашої школи. Наші фахівці бездоганно володіють іноземними мовами і постійно вдосконалюють свої навички на спеціальних курсах в Україні та за кордоном.

Звертаючись до нас, ви отримуєте можливість вчитися за унікальними сучасними авторськими методиками, розробленими на практиці в нашій школі. Це можливість не тільки отримати базові знання, а й пройти спеціалізований курс, наприклад, підготовку для складання іспитів з TOEFL або IELTS чи навчання за загальновизнаною програмою Work and travel.

Курс англійської мови включає обов’язкове активне спілкування, що дозволяє на практиці застосувати свої знання і вже через короткий час мати можливість вести бесіду з носіями мови під час подорожей і ділових зустрічей. Крім особливої уваги до розмовної англійської, серйозний акцент викладачі роблять і на граматику. Наші фахівці розробили особливу методику вивчення непростої в розумінні граматики англійської мови, яка зазвичай складно дається майже всім студентам.

Успіх методики полягає в комплексному індивідуальному підході до кожного студента, незалежно від того, корпоративний це курс, дистанційні уроки або навчання для дитини. Ми спеціально не збираємо великі групи, вважаючи за краще максимально приділяти увагу окремій людині, працювати з її вміннями, боротися з пробілами в знаннях. Саме тому в кожній нашій групі навчається не більше 5-8 чоловік.

Відвідувати наші курси англійської мови у Львові розумно в випадках, коли:

• Ви шукайте дійсно ефективний метод отримання знань, а не стандартну застарілу систему.

• Ви хочете отримувати тільки ті знання, які вам потрібні і цікаві.

• Вам потрібно швидко отримати знання і не втратити їх через час.

• Вам важливо не тільки розуміти співрозмовника, але і вміти красиво донести свою думку.

• Хочете отримати доказ своїх знань у вигляді офіційного сертифікату.

• Хочете відкрити для себе широкі можливості у вивченні мови і стати професіоналом.

• Подолати вади в знаннях і вдосконалити свою манеру мови.

• Набратися практичного досвіду спілкування.

У нашій школі на вас також чекають приємні акції та знижки на навчання, що зробить проходження курсів ще й вигідним. Почати вчитися у нас дуже просто – обирайте напрямок, який подобається, і телефонуйте нашим операторам для запису на уроки англійської.

Догори