Головна > Skype – уроки

Skype – уроки

Вивчення іноземної мови через інтернет ще зовсім недавно здавалося чимось неймовірним. На сьогодні це вже не лише реальність, а й ефективна та зручна метода оволодіння іноземною мовою. Skype-уроки англійської, німецької, польської, італійської, французької та іспанської мов є сучасним і практичним способом навчання. Наші викладі працюватимуть з Вами за спеціально розробленою методикою для он-лайн навчання.

Курси, які Ви можете обрати для навчання он-лайн:

– Загальний курс іноземної мови;

– Бізнес-курс;

– Підготовка до міжнародних іспитів.

Наші заняття скеровані на те, щоб максимально допомогти Вам набути впевненості у тих аспектах володіння іноземною мовою, у яких Ви бажаєте вдосконалитись. На кожному занятті Вас забезпечать цікавими практичними завданнями і розмовними тематиками, які допоможуть не просто вивчати потрібну Вам іноземну мову, а робити це із задоволенням.

Викладачі мовної агенції Language Time використовують комунікативну методику викладання, яка допоможе Вам оволодіти бажаною мовою через обговорення цікавих тем, подій і переживань з реального життя.

Чотири важливих аспекти мови – говоріння, аудіювання чи розуміння мови на слух, письмо та читання – практикуються на заняттях, разом з особливим акцентом на граматичні структури і корисну лексику.

Основною перевагою Skype-уроків є те, що вони суттєво заощаджують Ваш час, адже заняття проходять в будь-якому зручному для Вас місці.

При бажанні Ви зможете вивчати іноземну мову через інтернет разом з рідними та друзями з одного чи декількох комп’ютерів. Skype-уроки є також зручним рішенням для студентів, які з певної причини  пропустили групове заняття.

Кого ми навчаємо?

Команда викладачів Language Time працює з людьми, рівень володіння іноземною мовою яких, є дуже різний – від початкового до найвищого. Після безкоштовної співбесіди, на якій ми зможемо оцінити Ваші індивідуальні потреби вивчення мови, ми розробимо відповідний курс для Вас.

Як відбуваються заняття по Skype?

Даного формату заняття є дуже схожими до звичайних занять. Усі необхідні роздаткові чи аудіо/відео матеріали, викладач надсилає Вам по скайпу. Письмові домашні завдання будуть задані для виконання до наступного заняття і корективи, внесені викладачем, обов’язково будуть надані Вам для ознайомлення!

Вдосконалюйтесь і бережіть свій час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори