Головна > Про нас

Language Time навчання відбувається у міні-групах від 3 до 8 осіб. Саме невелика кількість учнів у групі сприяє якнайшвидшому засвоєнню матеріалу. Основними перевагами занять у групах є активне спілкування іноземною мовою, нові знайомства, дружня атмосфера та зручна цінова політика.

Для проведення групових занять, викладачі мовної школи Language Time застосовують комунікативну методику навчання. Ми вважаємо , що для швидкого та ефективного вивчення мови цікава тематика занять є необхідною передумовою навчання. Тому ми гарантуємо , що кожен урок складається з цікавої теми, що стимулюватиме Вас до застосування нових граматичних структур і словесних конструкцій у своєму мовленні. Обговорюючи улюблені теми, Ви активізуєте свій пасивний словниковий запас, який буде змінюватись на активний непомітно, а володіння мовою набуватиме нового рівня щозаняття.

Всі чотири аспекти вивчення мови – усне мовлення , слухання, читання та письмо – практикуються протягом кожного уроку, разом із виченням граматичних структур, корисної лексики і особливим акцентом на спілкування іноземною мовою.

В процесі вивчення іноземної мови наші викладачі застосовують інтерактивні навчальні методики, які надають учасникам групи можливість вільного обміну думками іноземною мовою на актуальні теми. Залучення аутентичних аудіо- та відеоматеріалів є обов’язковою складовою заняття. Це вчить студентів чути і розуміти «живу» мову і робить навчання особливо ефективним.

Професійний підхід, дружня атмосфера і результативність – все це гарантує команда «Language Time»

Дуже задоволений цими курсами. Я займався англійською мовою в різних школах, поки не почав вчитись тут. Дуже приємне ставлення до учнів. Викладачі спеціалізовані і дуже добре пояснюють всі теми та з терпінням. Окремо хочу підмітити роботу оператора, за хорошу роботу
Роман Пилипів
Вже як три місяці навчаюся в Language Time і за цей час суттєво піднявся мій мій рівень англійської. Регулярні заняття з професійним викладацьким складом дають неабиякий багаж знань для мене. Готовий продовжувати вчити англійську для подальшого мого вдосконалення і піднятті по кар'єрний драбині. З Language Time мені це вдасться.
Roman Stybel
Охоти до вивчення англійської мови не було , але завдяки викладачам які тут працюють занаття проходять швидко і все легко запам'ятовується. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
Юліана Музика
Догори