Головна > Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття

Мовний центр Language Time пропонує індивідуальні та напівіндивідуальні (у парі) заняття для дітей та дорослих  будь-якого віку та рівня володіння іноземною мовою.

Індивідуальні та напівіндивідуальні заняття – це найбільш ефективний спосіб вдосконалення іноземної мови оскільки кожен аспект уроку спрямований лише на Вас і Ваші потреби. Дана форма навчання є дуже зручною для людей, що не мають можливості         підлаштуватись під розклад групових занять, а потребуютьгнучкого графіку. Обираючи індивідуальну форму навчання, ви маєте можливість вдосконалювати свої знання іноземної мови, при цьому не змінюючи свій звичний розклад. Наступна, та не   менш важлива, перевага індивідуальної форми   навчання – це можливість отримати швидкий результат, оскільки саме Ви визначаєте інтенсивність Вашого курсу, а також напрямок Ваших занять.

 

 

 

 

 

Індивідуальне заняття будується відповідно до Ваших потреб та цілей:

загальний курс підвищення рівня іноземної мови;

– іноземна мова для навчання, подорожей, конференцій;

– підготуватись до співбесіди у посольстві чи співбесіди для отримання бажаної роботи;

– підготуватись до ЗНО чи міжнародних тестів TOEFL, IELTS та ін.;

бізнес-курс іноземної мови;

– технічний, економічний, юридичний чи інший напрямок;

– іноземна мова для дитини у індивідуальному варіанті навчання;

– вдосконалення комунікативних навичок та розмовної мови;

– заняття із носієм мови з Великобританії чи США.

 

Також можливі курси з особливим акцентом на:

– Особливості писання (творів, листів, імейлів);

– Словотвір, збільшення словникового запасу;

– Вдосконалення граматичних навиків;

– Вимова та покращення комунікативних навиків.

 

Перед початком навчання Ви обираєте необхідний для Вас напрямок вдосконалення іноземної мови, а ми створюємо цікавий та ефективний курс, який допоможе Вам вдосконалити мову у комфортній атмосфері.

Ми вважаємо, що цікава тематика занять для навчання є необхідною. Тому ми гарантуємо, що наші заняття складатимуться із заохочувальних тем, у поєднанні із відповідною мовною практикою.

Для навчання фахівці Language Time застосовують новітні підручники іноземних видавництв, такі як Macmillan, Oxford, Cambridge та інші. Невід’ємною частиною занять є аудіо та відео матеріали, які є необхідними для подолання мовного бар’єру та розуміння носія мови. Відтак, у навчанні використовуємо комплексний підхід  для розвитку різних аспектів володіння іноземною мовою, таких як: спілкування, письмо, сприймання мови на слух і читання, акцентуючи на граматиці і збагаченні вашого словникового запасу корисною лексикою . Комунікативна методика є основою занять у мовній школі Language Time.

Графік індивідуальних занять є гнучкий та підбирається згідно ваших побажань.

Тривалість одного заняття складає 90 хвилин.

 

Обирайте форму навчання, яка буде зручною саме для Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори