Головна > Блог > Польська мова у школі Language Time

Польська мова у школі Language Time

Вивчення польської мови у Львові

З Польщею в нашій країні налагоджено особливий тісний контакт: кожен третій українець перетинає кордон сусідньої держави понад шість разів на рік. Значна частина мешканців Західної України пов’язана із Польщею діловими або приватними зв’язками. З року в рік все більше українських школярів планують здобути професію власне у вищих навчальних закладах Польщі.

Незалежно від мети візиту до «сусідів», вивчення польської мови для початківців у нашій агенції «Language Time» дозволить вам:

  • Вільно спілкуватися з поляками;
  • Особисто, без посередників, вести переговори з польськими партнерами по бізнесу;
  • Покращити рівень знань і тим самим, підвищити свої шанси на професійну реалізацію у Польщі;
  • Вивчити мову не лише на комунікативному рівні, але й оволодіти польською граматикою.

Мовна агенція «Language Time» пропонує Вам можливість вивчити польську мову з нуля чи вдосконалити свої знання. Спеціально розроблені навчальні методики, індивідуальний підхід та професіоналізм викладачів дозволять Вам у стислий термін досягти бажаної мети.

За побажаннями клієнта, заняття можуть проходити в індивідуальній формі, у парі чи групі з 3–8 осіб. Підчас навчання ми використовуємо інноваційні підходи, аудіо- та відеоматеріали, а також комунікативні методи, що робить процес вивчення польської ефективним і динамічним.

Окрім цього, агенція «Language Time» запрошує Вас на курс підготовки до співбесіди на отримання Карти поляка. Навчання включає експрес-курс польської мови та проходження питань за чотирма тематичними блоками (Історія, Особистості, Культура, Географія), визначеними вимогами МЗС Польщі.

«Language Time», окрім цього, пропонує курс польської мови для юридичних осіб – ділове і корпоративне навчання за спеціальною методикою з урахуванням особливостей професійної сфери.

Також запрошуємо на курси вивчення польської мови дітей.

Навчання проводять кваліфіковані спеціалісти, що пройшли міжнародну сертифікацію, постійно розвиваються, беруть участь в міжнародних конференціях і семінарах.

Дружня атмосфера, індивідуальний підхід, професіоналізм та прийнятні ціни виділяють нашу школу на тлі інших.

Запрошуємо до навчання.

Високий рівень результативності гарантований!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори