Головна > Блог > Німецька мова у школі Language Time

Німецька мова у школі Language Time

Вивчення німецької мови у Львові

Лаконічність, чіткість, впорядкованість – так характеризують німецьку мову ті, хто стикався з нею лише побіжно. Насправді ж мова Шиллера і Гете має власний шарм, багатство й красиву інтонаційну палітру.

Вивчення німецької мови з нуля на сьогодні все частіше цікавить українців. Це, зокрема, пов’язано з розширенням співпраці вітчизняних фахівців різних сфер із партнерами Німеччини, Австрії та інших німецькомовних країн. Автомобілі, техніка, медицина, наука, спеціальне обладнання – цей список можна продовжувати нескінченно. Оволодіння німецькою мовою в контексті налагодження ділових контактів є особливо важливим, адже дозволяє спілкуватись із закордонними партнерами особисто, без допомоги посередників. Окрім цього, можливість вільно порозумітись іноземною мовою позитивно впливає на імідж будь-якої компанії. Німецьку варто вивчати і тим, хто любить подорожувати і прагне розвиватись.

Мовна агенція «Language Time» запрошує Вас на курси вивчення німецької мови. Основні принципи нашої роботи – індивідуальний підхід, професіоналізм, орієнтація на найвищий результат, забезпечення контролю за ефективністю навчання.

Працюючи з нами, Ви зможете:

–  вивчити мову з нуля;

– підвищите рівень наявних знань;

–  вільно спілкуватись з носіями мови;

– використовувати набуті знання у професійній діяльності;

– успішно скласти вступні іспити до навчальних закладів різних освітніх рівнів, в тому числі закордоном.

Після завершення курсів вивчення німецької мови для початківців ви отримаєте сертифікат – офіційний документ, який допоможе Вам підчас вступу до іноземних навчальних закладів.

Наші переваги:

  1. Зручні умови навчального процесу. Навчання, згідно Ваших побажань, може проводитись індивідуально, в парі чи групі з 3–6 осіб. У будь-якому випадку, викладач зможе приділити максимальну увагу кожному із слухачів, що гарантує високу якість занять.
  2. Фахові викладачі. Команда «Language Time» – це професіонали з досвідом роботи і профільною освітою. Викладачі постійно розвиваються, беруть участь в міжнародних конференціях, вебінарах, семінарах тощо. Нам вдалося створити дружню і теплу атмосферу, котра робить процес навчання приємним.
  3. Комунікативний підхід. Ми використовуємо спеціально розроблені програми і методики, що сприяють ефективному процесу вивчення німецької мови для початківців. Під час занять викладачі моделюють різні комунікативні ситуації, що викликає інтерес до навчального процесу і дозволяє домогтися швидкого прогресу.
  4. Конкурентні ціни. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення якості і вартості наших послуг.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори