Головна > Блог > Німецька для дітей у школі Language Time

Німецька для дітей у школі Language Time

Німецька мова для дітей у Львові

Курси вивчення німецької мови для дітей – це найкраща інвестиція в щасливе майбутнє Вашої дитини. Ми працюємо з дітьми різного віку, враховуючи вікові особливості учнів. Заняття проходить  за інтерактивною методою, що робить уроки цікавими і динамічними.

Саме в наймолодшому віці інформація засвоюється найшвидше і надовго, тому малята віком три роки – вже стають нашими учнями. А школярі отримують шанс краще  опанувати мову однієї з найрозвинутіших країн світу.

Курси німецької мови необхідні, якщо ви плануєте переїзд за кордон, де вашій дитині необхідно буде порозумітись в новому середовищі. Окрім цього, підготовка потрібна, коли передбачається перехід до спеціалізованої школи нашої країни, де вимагається певний рівень знань. Також навчання німецької мови націлене на підготовку школярів до вступу до іноземних навчальних закладів, адже дипломи німецьких вишів є чи не найбільш конкурентоспроможними у світі.

Варіанти навчання

Заняття проводяться:

  • Індивідуально – гарантує найвищий рівень результативності.
  • У парі – вивчати нову мову удвох веселіше.
  • У невеликій групі, яка складається з 3-6 дітей. У групі малюки займатимуться з викладачем, а ще зможуть спілкуватись новою мовою між собою.

Німецька мова для дітей викладається найкращими фахівцями, що пройшли міжнародну сертифікацію. Викладачі агенції, проводячи заняття в ігровій формі, навчають малят, враховуючи непосидючість, особливості дитячої психології і знають, як зацікавити навіть найменших учнів.

Інтерактивна методика викладання, розроблена на основі найефективніших підходів мовних шкіл світу, поєднана із професіоналізмом викладачів показує високий рівень ефективності занять з дітьми різного віку.

Що отримає ваша дитина в школі «Language Time»:

  • Навчиться правильно говорити німецькою мовою і зможе розуміти співрозмовника;
  • Зможе читати німецькою мовою;
  • Буде правильно писати і будувати речення німецькою.

Як проходять заняття

Дітки різні: деякі уважно повторюють за вчителем нові слова, інші – хвилинки не можуть всидіти на місці. Навчання німецької для дітей проходитиме у форматі цікавих конкурсів, ігор, змагань, переглядів короткометражних фільмів. Головне, що маленькі допитливі непосиди повністю зануряться у мовне середовище і з першої до останньої хвилини уроку будуть спілкуватися німецькою мовою з викладачем і між собою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори