Головна > Блог > Музика та пісні як інструмент вивчення англійської мови

Музика та пісні як інструмент вивчення англійської мови

Більшість людей люблять слухати музику, до кінця не усвідомлюючи який вона має вплив на людину і її психіку. Іноді музика викликає зайву енергію, а часом надає розслабляючу дію, вона лікує та надихає. Може надихнути і допомогти у вивчені англійської мови.

То що ж робить пісні таким хорошим методом вивчення мови?

 

Це працює. Існують наукові дані, які демонструють, як музика може допомогти учням, які вивчають іноземну мову засвоїти граматику, збільшити словниковий запас та покращити написання. Існує так званий «ефект Моцарта», тобто правильна музика позитивно впливає на  дітей та допомагає їм покращити мозкову активність та підвищити  інтелектуальний рівень.

 

Розмовна та жива мова. Пісні та музика майже завжди містять багато корисних слоів, фраз і виразів. А оскільки цільова аудиторія – носії мови, то пісні та музика включають сучасну розмовну мову. Мова, що використовується в піснях, є живою, якщо вибрати потрібну музику.

 

Ознайомтеся зі звуком англійської мови. Слухання пісень також дозволить зосередити увагу на вашій вимові та розумінні ритму і такту англійської мови.

 

Дайте «застрягнути» англійській у Вашій голові. Багато слів і звуків в композиції повторюються, і це дозволяє їх легко запам’ятати. Ви, напевно, вже знаєте це. Музика має незрозумілу здатність застрягати у наших головах. Мелодії  та тексти пісень часто проникають у наші думки і грають знову і знову у нашій голові. Все це допоможе вам вивчати англійську мову через пісні, оскільки ви легко зможете запам’ятати лексику та фрази. Фактично, через короткий проміжок часу ви їх майже не зможете забути.

 

Пісні емоційні. Наші взаємини з музикою глибокі, потужні та надзвичайно корисні. Це ключ, який розкриває наші емоції, впливає на наш настрій та покращує наш моральний та фізичний стан. Коли щось емоційне, то, звичайно, це також легше запам’ятати.

 

Музика – це легка звичка. Одна з причин, через яку людям важко вивчити іноземну мову  – вони не мають додаткової хвилини в день, щоб присвятити себе навчанню. Але коли ви вивчаєте англійську мову через пісні, вам не потрібно занадто багато часу, тому що ви можете взяти музику з собою, де б ви не були. Ви можете слухати англомовні пісні, які грають у машині, на кухні та в душі. І, підбираючи музику, яка вам подобається, ви можете слухати той самий матеріал знову і знову, не нудьгуючи.

 

Музика вчить вас англійської культури. Музика дає вам уявлення про англомовну культуру та про те, як англомовні люди думають і почуваються. Знайомство з популярними піснями та виконавцями дає вам можливість поговорити з вашими друзями, які говорять англійською мовою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори