Мовні курси

Англійська мова

Польська мова

3

Німецька мова

sprachkurs-deutsch-für-ukrainer

3У школі Language Time навчання відбувається у міні-групах, від 3 до 6 осіб. Саме невелика кількість учнів у групі сприяє якнайшвидшому засвоєнню матеріалу. Основними перевагами занять у групах є активне спілкування іноземною мовою,  нові знайомства, дружня атмосфера та зручна цінова політика.

Для проведення групових занять, викладачі мовної школи Language Time застосовують комунікативну методику навчання. Ми вважаємо , що для швидкого та ефективного вивчення мови, цікава тематика занять є необхідною передумовою навчання. Тому  ми гарантуємо , що кожен урок складається з цікавої теми, що стимулюватиме Вас до застосування нових граматичних структур і словесних конструкцій у своєму мовленні. Обговорюючи улюблені теми, Ви  активізуєте свій  пасивний словниковий запас, який буде змінюватись на активний непомітно, а володіння мовою набуватиме нового рівня щозаняття.

Всі чотири аспекти вивчення мови – усне мовлення , аудіювання, читання та письмо – практикуються протягом кожного уроку, разом із виченням граматичних структур, корисної лексики і особливим акцентом на спілкування іноземною мовою.

В процесі вивчення іноземної мови наші викладачі застосовують інтерактивні навчальні методики, які надають учасникам групи можливість вільного обміну думками іноземною мовою на актуальні теми. Залучення аутентичних аудіо- та відеоматеріалів є обов’язковою складовою заняття. Це вчить студентів чути і розуміти «живу» мову і робить навчання особливо ефективним.

Професійний підхід, дружня атмосфера і результативність – все це гарантує команда «Language Time».