Курси польської мови

ЗАГАЛЬНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ У "LANGUAGE TIME"
Початок семестру:
10-14 вересня 2018
Тривалість семестру:
3 міс. - 38 занять
 • 3 заняття в тиждень
 • Система "Два викладачі"
 • Час занять: 8:00/10:00 - ранкові; 18:30/19:50 - вечірні;
 • Тривалість заняття: 80 хв.
4790 грн.
+ 290 грн. підручники
Мені цікаво
x
пр. Червоної Калини, 58 (Сихів)
‎(073) 344-67-68 (097) 444-67-68

Польща входить в сімку країн, які мають географічно спільний кордон з Україною. Саме тому з цією державою у нас налагоджені тісні економічні та культурно-соціальні зв´язки. Окрім того, багато хто з наших громадян їздить туди на роботу, на закупи або просто навчаються чи ведуть свій бізнес.

Всі ці та багато інших чинників призводять до усвідомлення необхідності досконального вивчення польської мови. Добре володіючи нею, кожний, хто навідується до Польщі, матиме змогу:

 • без проблем порозумітися з місцевими жителями;

 • домовитися з потенційними партнерами по бізнесу;

 • швидше потоваришувати з однолітками;

 • поліпшити процес навчання у виші;

 • оперативно вирішувати свої побутові проблеми.

Агенція іноземних мов Language Time пропонує курси польської мови у Львові, які дозволять вам поповнити свій багаж знань. При цьому варто зазначити, що ця мова налічує біля 200 тисяч слів, з яких в повсякденному спілкуванні середньостатистичний поляк використовує лише 2000. Беручи цей факт до уваги, а також те, що українська та польська мови нараховують біля 30 відсотків спільної лексики, можна зазначити, що вивчити польську мову за короткий термін – цілком реальне завдання.

Вчимо польську разом з нами

Львівські курси польської мови сплановані таким чином, щоб вони могли враховувати різний рівень знань майбутніх абітурієнтів. Ми надаємо сприятливі умови для кожного нашого студента. У своїй роботі ми практикуємо лише сучасні методи навчання. Невеликі за кількістю студентів групи (3-8 осіб) є запорукою того, що матеріал буде подаватися для кожного практично індивідуально. Такий підхід дає можливість отримання повноцінних знань.

Ми пропонуємо курси вивчення польської мови для початківців, а також вдосконалення для тих, хто вже трохи володіє нею, адже в нашому місті є багато людей, які неодноразово були, а можливо і проживали деякий час на території Польської Республіки. Наші студенти, після проходження повного курсу, демонструють такі результати:

 • розуміння всього, що сприймається на слух або візуально;

 • узагальнення всієї інформації, яка була взята з різних джерел – або письмових, або усних;

 • вони без проблем поєднують власні думки та аргументи в один зрозумілий текст;

 • вміння вільно висловлюватися з приводу різних ситуацій, враховуючи при цьому найтонші змістові відтінки.

Звісно, що отримати високий рівень знань будь-якої мови неможливо, опираючись лише на теоретичний матеріал. Тому курси польської мови у нашому виконанні обов´язково передбачають наявність практичних занять. Спілкування з носієм мови, рекомендовані нами, дозволять вам потренувати свою вимову.

Послуги, які надає наша агенція, дозволять вам отримати набагато більше, аніж ви би мали після студіювання академічних підручників. Професійно складений план навчання, а також правильний розподіл навантаження дадуть змогу вам поступово піднімати особисту планку у вивченні польської мови.

Наша агенція щиро запрошує до ефективного і цікавого процесу занять. Польська мова для початківців у нас – це результат, гарантований сотнями задоволених випускників курсів і нашим багаторічним досвідом.