Курси німецької мови

logo Learning German
Загальний курс німецької СТАРТУЄ у "Language Time"
Початок семестру:
10-14 вересня 2018
Тривалість семестру:
3 міс. - 38 занять
  • 3 заняття в тиждень
  • Система "Два викладачі"
  • Час занять: 8:00/10:00 - ранкові; 18:10/18:30/19:40 - вечірні;
  • Тривалість заняття: 80 хв.
4790 грн.
+ 290 грн. підручники
Мені цікаво
x
пр. Червоної Калини, 58 (Сихів)
‎(073) 344-67-68 (097) 444-67-68

Якщо англійська мова вважається найбільш популярною на сьогодні в плані вивчення, то німецька дещо поступається їй в своїх позиціях. Проте, як свідчить статистика, у наші дні нею спілкуються або її вивчають близько 2,5 мільярдів людей всієї планети. В Україні зазвичай її викладають як другу іноземну тільки в деяких школах. А спеціалізовані установи з вивченням німецької мови стали тепер рідкістю. Саме тому тепер ця мова насправді варта уваги, і її бажано знати в силу певних причин, а саме:

  • вона дає можливість впорядкувати процес мислення, оскільки її граматика навчає правильно і структуровано висловлювати свої думки;
  • вона є мовою свободи і дії, і тому легко дається власникам сильного темпераменту;
  • вона є запорукою успішноіго бізнесу, адже Німеччину відносять до високорозвинених в економічному плані країни, що відкриває безмежні перспективи.

Навчайтеся німецькій мові з професіоналами

Курси з німецької мови у Львові пропонує вам агенція Language Time. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на повний спектр послуг, які гарантуватимуть вам вільне володіння цією мовою. Наші викладачі відкриють секрети знань, завдяки яким перед вами відкриється безмежний світ Європи.

Окрім базових знань, ми здійснюємо вивчення певних традицій Німеччини, її звичаїв та менталітету народу. Курс німецької мови для початківців у нас обов´язково передбачає спілкування з її носієм, що значно підвищує рівень знань наших студентів. Таким чином формується правильна вимова і засвоювання специфічних особливостей іноземного акценту.

Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності на курсах німецької є розвиток усного мовлення. У цьому випадку наші викладачі успішно застосовують на заняттях комунікативні методи. Надання нами послуг гарантує кожному абітурієнту:

  • швидкий результат навчання завдяки висококваліфікованим викладачам;
  • найсучасніші методи навчання;
  • інтенсивне консультування протягом всього процесу здобуття знань.

Наші досвідчені викладачі допоможуть Вам впоратися з будь-якими труднощами, що виникають в процесі навчання. Ключовими особливостями роботи агенції є індивідуальний підхід до кожного клієнта, формування невеликих груп і зручний графік занять. Записуйтеся на наші курси німецької у Львові – і ви отримаєте правильну вимову, зможете вільно спілкуватися, опануєте граматичні правила, а також будете вміти правильно вести листування з представниками іноземних компаній чи в особистій переписці.