Головна > Англійська мова

Англійська у міні-групі для дорослих

Як потрапити на навчання до нас?

Крок 1

Натисни на кнопку “зареєструватись” вище ☝

Давай, це не складно!

Крок 1

Крок 2

Заповнюй форму

Вводь своє ім’я, телефон і email.

Крок 2

Крок 3

Відправляй форму

Всього лиш одна кнопка.

Крок 3

Крок 4

Чекай дзвінок від нашого менеджера

Відповімо на всі твої питання. Ми перетелефонуємо максимально швидко.

Крок 4

Що робить нас особливими?

Ми вміло поєднуємо класичні і новітні методики викладання

Ми робимо акцент на живу, розмовну, справжню мову

Ми використовуємо сучасні інтерактивні підручники

Спробуй сам - перший урок безкоштовно!

Наші фахівці подбають про те, щоб ви вивчали справжню,  живу, розмовну англійську!

Для повноцінного вивчення цієї популярної мови звертайтеся до професіоналів – в школу англійської мови у Львові Language Time, де вашим навчанням будуть займатися не тільки кваліфіковані фахівці з міжнародними сертифікатами, а й носії іноземної мови.

Набір груп на курси англійської у Львові проводиться постійно – почати навчання за сучасними програмами можна в будь-який зручний для вас час. У нас ви зможете не тільки вивчити англійську мову з нуля, але і оновити свої знання або ж довести навички розмовної мови до досконалості.

Ми допоможемо вам здобути навички, необхідні для роботи, навчитися спілкуванню або вивчити нюанси складної технічної мови – ви самі обираєте, що для вас важливо! Уроки англійської від Language Time – це легке отримання і закріплення знань від професійних педагогів, які успішно навчили вже сотні студентів нашої школи. Наші фахівці бездоганно володіють іноземними мовами і постійно вдосконалюють свої навички на спеціальних курсах в Україні та за кордоном.

Звертаючись до нас, ви отримуєте можливість вчитися за унікальними сучасними авторськими методиками, розробленими на практиці в нашій школі. Це можливість не тільки отримати базові знання, а й пройти спеціалізований курс, наприклад, підготовку для складання іспитів з TOEFL або IELTS чи підготуватись до програми Work and travel.

Курс англійської мови включає обов’язкове активне спілкування, що дозволяє на практиці застосувати свої знання і вже через короткий час мати можливість вести бесіду з носіями мови під час подорожей і ділових зустрічей. Крім особливої уваги до розмовної англійської, серйозний акцент викладачі роблять і на граматику. Наші фахівці розробили особливу методику вивчення непростої в розумінні граматики англійської мови, яка зазвичай складно дається багатьом студентам.

Успіх методики полягає в комплексному індивідуальному підході до кожного студента, незалежно від того, корпоративний це курс, дистанційні уроки або навчання для дитини. Ми спеціально не збираємо великі групи, вважаючи за краще максимально приділяти увагу окремій людині, працювати з її вміннями, боротися з пробілами в знаннях. Саме тому в кожній нашій групі навчається не більше 3-8 осіб.

Відвідувати наші курси англійської мови у Львові розумно в випадках, коли:

• Ви шукайте дійсно ефективний метод отримання знань, а не стандартну застарілу систему.

• Ви хочете отримувати тільки ті знання, які вам потрібні і цікаві.

• Вам важливо не тільки розуміти співрозмовника, але і вміти красиво донести свою думку.

• Хочете отримати доказ своїх знань у вигляді офіційного сертифікату.

• Хочете відкрити для себе широкі можливості у вивченні мови і стати професіоналом.

• Заповнити прогалини в знаннях і вдосконалити свою вимову.

• Набратися практичного досвіду спілкування.

У нашій школі на вас також чекають приємні акції та знижки на навчання, що зробить проходження курсів ще й вигідним. Почати вчитися у нас дуже просто – обирайте напрямок, який подобається, і телефонуйте нашим операторам для запису на уроки англійської.

Догори