Англійська мова

Англійська – твій ключ до успіху з Language Time
ЗАГАЛЬНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ У "LANGUAGE TIME"
Початок семестру:
12-16 вересня 2019
Тривалість семестру:
3 міс. - 38 занять
  • 3 заняття в тиждень: 2 заняття General English classes + 1 заняття - Speaking/Writing skills class
  • Система "Два викладачі"
  • Час занять: 8:00/10:00 - ранкові; 18:30/19:50 - вечірні;
  • Тривалість заняття: 80 хв.
4790 грн.
+ 290 грн. підручники

До старту курсу залишилось:

2019/09/13 00:00:00

Або телефонуй (097) 444-67-68, (073) 344-67-68

Осінній курс англійської у Language Time. Стартуємо 12 - 16 вересня!

  • Акцент на розмовну англійську
  • Три заняття в тиждень
  • Тривалість заняття: 80 хв.
  • Тривалість семестру: 3 місяці
  • Вартість: 4790 грн.
  • Сертифікат після закінчення курсу

Що говорять про нас наші учні?

Вже як три місяці навчаюся в Language Time і за цей час суттєво піднявся мій мій рівень англійської. Регулярні заняття з професійним викладацьким складом дають неабиякий багаж знань для мене. Готовий продовжувати вчити англійську для подальшого мого вдосконалення і піднятті по кар’єрний драбині. З Language Time мені це вдасться.

Roman Stybel

Дуже задоволена. Викладач доступно пояснює. Уроки проходять легко, багато уваги приділяється спілкуванню. Рекомендую!

Анна Чернецька

Дякую викладачам школи за отримані знання. Креативний підхід і професійність викладачів дозволила підтягнути мої навички. Все сподобалось, буду вдосконалюватись.

Саксонова Мар'яна

Відвідує курси дочка, результатом задоволені повністю, індивідуальний підхід до кожної дитини. Персонал привітний.

Галя Мєскало

Навчайтеся англійської легко і швидко!

Успішне ведення бізнесу за кордоном, підтримання ділових взаємин з іноземними партнерами, навчання у ВНЗ або виїзд з країни для заробітку неможливо здійснити без достатніх знань англійської мови. Саме англійська є всесвітнім інструментом спілкування, зі знаннями якого ви зможете зорієнтуватися в будь-якій країні.

Наші професіонали подбають про те, щоб ви вивчали справжню,  живу, розмовну англійську!

Для повноцінного вивчення цієї популярної мови звертайтеся до професіоналів – в школу англійської мови у Львові Language Time, де вашим навчанням будуть займатися не тільки кваліфіковані фахівці з міжнародними сертифікатами, а й носії іноземної мови.

Набір груп на курси англійської у Львові проводиться постійно – почати навчання за сучасними програмами можна в будь-який зручний для вас час. У нас ви зможете не тільки вивчити англійську мову з нуля, але і оновити свої знання або ж довести навички розмовної мови до досконалості.

Ми допоможемо вам здобути навички, необхідні для роботи, навчитися спілкуванню або вивчити нюанси складної технічної мови – ви самі обираєте, що для вас важливо!

Уроки англійської від Language Time – це легке отримання і закріплення знань від професійних педагогів, які успішно навчили вже сотні студентів нашої школи. Наші фахівці бездоганно володіють іноземними мовами і постійно вдосконалюють свої навички на спеціальних курсах в Україні та за кордоном.

Звертаючись до нас, ви отримуєте можливість вчитися за унікальними сучасними авторськими методиками, розробленими на практиці в нашій школі. Це можливість не тільки отримати базові знання, а й пройти спеціалізований курс, наприклад, підготовку для складання іспитів з TOEFL або IELTS чи навчання за загальновизнаною програмою Work and travel.

Курс англійської мови включає обов’язкове активне спілкування, що дозволяє на практиці застосувати свої знання і вже через короткий час мати можливість вести бесіду з носіями мови під час подорожей і ділових зустрічей. Крім особливої уваги до розмовної англійської, серйозний акцент викладачі роблять і на граматику. Наші фахівці розробили особливу методику вивчення непростої в розумінні граматики англійської мови, яка зазвичай складно дається майже всім студентам.

Успіх методики полягає в комплексному індивідуальному підході до кожного студента, незалежно від того, корпоративний це курс, дистанційні уроки або навчання для дитини. Ми спеціально не збираємо великі групи, вважаючи за краще максимально приділяти увагу окремій людині, працювати з її вміннями, боротися з пробілами в знаннях. Саме тому в кожній нашій групі навчається не більше 5-8 чоловік.

Відвідувати наші курси англійської мови у Львові розумно в випадках, коли:

• Ви шукайте дійсно ефективний метод отримання знань, а не стандартну застарілу систему.

• Ви хочете отримувати тільки ті знання, які вам потрібні і цікаві.

• Вам потрібно швидко отримати знання і не втратити їх через час.

• Вам важливо не тільки розуміти співрозмовника, але і вміти красиво донести свою думку.

• Хочете отримати доказ своїх знань у вигляді офіційного сертифікату.

• Хочете відкрити для себе широкі можливості у вивченні мови і стати професіоналом.

• Подолати вади в знаннях і вдосконалити свою манеру мови.

• Набратися практичного досвіду спілкування.

У нашій школі на вас також чекають приємні акції та знижки на навчання, що зробить проходження курсів ще й вигідним. Почати вчитися у нас дуже просто – обирайте напрямок, який подобається, і телефонуйте нашим операторам для запису на уроки англійської.

З Language Time ви зрозумієте: вчити англійську може бути цікаво!

Як нас знайти?

Проспект Червоної Калини, 58

Щодня крім неділі з 8.00 до 21.00;

адміністратор працює з 10.00 до 19.00.